Den otevřených dveří a projektový den - "Jaro už je tady!"

29.03.2017 20:13

Dnes 29.3.2017 jsme se věnovali tématu "Jaro už je tady!", vytvářeli jsme různé výrobky spojené s jarem a sázeli semínka. Nyní budeme každý den pozorovat jak semínka budou klíčit. Zároveň proběhl i Den otevřených dveřích. Fotky zde (Škarabelova).

 

Den otevřených dveří na Hájku

Ve středu 29. 3. jsme s žáky pracovali v projektovém vyučování na téma „Jaro už je tady“. Nejdříve jsme  se věnovali jarní tématice a vypracovávali pracovní listy na toto téma. Poté jsme si vlastnoručně vyrobili výbornou vajíčkovou pomazánku a připravili dopolední svačinu. Po svačině jsme vyráběli kartónové kurníčky se slepicemi a vajíčky. Přestože je pro naše žáky projektové vyučování nesnadné, zvládli ho velmi dobře a zaslouží si velkou pochvalu.
Fotky zde (Hájek) 

Den otevřených dveří na Hájku
Ve středu 29. 3. jsme s žáky pracovali v projektovém vyučování na téma „Jaro už je tady“. Nejdříve jsme  se věnovali jarní tématice a vypracovávali pracovní listy na toto téma. Poté jsme si vlastnoručně vyrobili výbornou vajíčkovou pomazánku a připravili dopolední svačinu. Po svačině jsme vyráběli kartónové kurníčky se slepicemi a vajíčky. Přestože je pro naše žáky projektové vyučování nesnadné, zvládli ho velmi dobře a zaslouží si velkou pochvalu.
Share |
Zpět