Žáci 2.stupně na 6.ročníku soutěže v tvořivosti

04.04.2019 07:57
Pozvání na 6. ročník Abilympiády, pořádaný SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, jsme s radostí přijali
i v letošním roce. Tato soutěž ve tvořivosti a zručnosti dětí a mládeže má výborné
organizační i materiální zabezpečení. Z naší školy se zúčastnilo 5 dívek a dva chlapci, žáci
7. B a 9. B. Po ranní přepravě z Frýdku-Místku do Karviné se žáci s radostí pustili do výroby
pomlázek, ozdob z korálků, náramků, studeného pohoštění a jarního aranžmá. Velmi
praktická byla práce se dřevem a mechanická montáž, při které museli žáci ukázat svoji
zručnost a šikovnost. Velmi těžkou úlohu měla porota, která musela výtvory ocenit. Za naši
školu si první místo v korálkování odvezla Lenka P. z 9. B, druhé místo v pletení pomlázky
získal Dan A. ze 7. B a v mechanické montáži Nikola B. z 9. B, 3. místo v aranžování
obdržela Aneta O. z 9. B.
Všem zúčastněným žákům patří poděkování za reprezentaci školy a vzorné chování během
celé akce. Nezbývá, než se těšit na Abilympiádu 2020.
L.Babjaková
 

Pozvání na 6. ročník Abilympiády, pořádaný SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, jsme s radostí přijali i v letošním roce. Tato soutěž ve tvořivosti a zručnosti dětí a mládeže má výborné organizační i materiální zabezpečení. Z naší školy se zúčastnilo 5 dívek a dva chlapci, žáci 7. B a 9. B. Po ranní přepravě z Frýdku-Místku do Karviné se žáci s radostí pustili do výroby pomlázek, ozdob z korálků, náramků, studeného pohoštění a jarního aranžmá. Velmi praktická byla práce se dřevem a mechanická montáž, při které museli žáci ukázat svoji zručnost a šikovnost. Velmi těžkou úlohu měla porota, která musela výtvory ocenit. Za naši školu si první místo v korálkování odvezla Lenka P. z 9. B, druhé místo v pletení pomlázky získal Dan A. ze 7. B a v mechanické montáži Nikola B. z 9. B, 3. místo v aranžování obdržela Aneta O. z 9. B. Všem zúčastněným žákům patří poděkování za reprezentaci školy a vzorné chování během celé akce. 

Nezbývá, než se těšit na Abilympiádu 2020.

L. Babjaková
 

Foto zde.

Share |
Zpět