Kontakt

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562
IČO : 60046104
ID: 22cjjgq
E-mail: zsnadeje
@seznam.cz

Vedení školy

Funkce                                Jméno                           Kontakt                    Adresa
Ředitel                             Mgr. Vratislav Matěj           734 585 628             Škarabelova 562
Zástupce ředitele              Mgr. Miroslava Holáková     734 156 951             Škarabelova 562
statutární zástupce                                                
+ ŠD Škarabelova                                                   
Zástupce ředitele              Mgr. Lenka Hlavatá            595 532 051            El.Krásnohorské 139
(vých.poradce)                                                        603 560 718
+ ŠD El. Krásnohorské                                                
Ved. školního poradenského
pracoviště (ŠPP)               Ing. Tomáš Světlý              777 013 334            El.Krásnohorské 139
Účetní                              Mgr. Miroslava Malíšková    603 425 266          ucetnizsnadeje@seznam.cz
 
Mzdová účetní                  Ing. Markéta Pavelková      703 145 720             zsnadeje@seznam.cz
Sekretariát školy               Lucie Vondráková              558 633 480            zsnadeje@seznam.cz


 

Pracoviště

Pracoviště Telefon
Škarabelova 562 558 633 480
K Hájku 2972 595 171 168
El. Krásnohorské 139 595 532 051
Školní jídelna K Hájku 2972 739 438 876

 

 

Třídy ve školním roce 2022/2023

Základní škola

třída Jméno třídního učitele e-mail
III. A Mgr. Uvirová Iveta
AP Golová Dagmar
uvirova@specskolynadeje.cz
IV. A Mgr. Hrůzková Tereza
AP Blažková Jana
hruzkova@specskolynadeje.cz
V. A Mgr. Chlebková Iveta
Mgr. Martina Janecká - 2. PP
AP Kolářová Kateřina
chlebkova@specskolynadeje.cz
IX. A Ing. Tomáš Světlý
AP Sedláčková Lucie
tomas.svetly@specskolynadeje.cz
II. B Mgr. Nováčková Veronika
Bc. Martina Hatáková - 2. PP
AP Kotalová Simona
novackova@specskolynadeje.cz
IV. B Mgr. Čerňáková Renáta
AP Klusková Eva, DiS.
cernakova@specskolynadeje.cz
V. B
 
Mgr. Sklenářová Markéta
AP Ščensná Kateřina
sklenarova@specskolynadeje.cz
VI. B Mgr. Kandráková Vendula
Mgr. Zachariadis Andreas - 2. PP
AP Ulčáková Martina
kandrakova@specskolynadeje.cz
VIII. B Mgr. Grygarová Markéta
AP Poláková Jana
grygarova@specskolynadeje.cz
IX. B Mgr. Krumniklová Michaela
AP Kolář Pavel
michaela.krumniklova@specskolynadeje.cz

 

Základní škola speciální

třída Jméno třídního učitele e-mail
V. C Mgr. Šmídová Pavlína
AP Michnová Lenka Natalie
smidova@specskolynadeje.cz
VIII. C Mgr. Závorková Lenka
AP Bc. Šabrňáková Jana
zavorkova@specskolynadeje.cz
X. C Mgr. Ševčíková Dagmar
AP Pryčková Petra
sevcikova@specskolynadeje.cz
X. D Mgr. Huštan Radek, DiS.
AP Bc. Lhoťanová Romana

AP Šnytová Renata
 
I. E Mgr. Slováčková Vlasta
Mgr. Blanka Žídková - 2. PP
AP Ptáčková Lenka
slovackova@specskolynadeje.cz
X. E Mgr. Hudcová Radmila
AP Strnad Lomozíková Lucie
hudcova@specskolynadeje.cz

 

Netřídní učitelé:   

                      Mgr. Dominiková Iva                        dominikova@specskolynadeje.cz

                      Mgr. Malíšková Miroslava

                      Ing. Štěpánková Šárka                    stepankova@specskolynadeje.cz

                                       

Školní psycholog:

                        Mgr. Marie Vondrášková                   psycholog@specskolynadeje.cz