Halloween v naší škole

08.11.2009 21:38

 

V rámci výuky Anglického jazyka v 7.r. ZŠ praktické se již druhým rokem seznamujeme se zvyky v anglicky mluvících zemích. Tak jako loni jsme slavili Halloween a to dne 5.11.2009. Před hodinou jsme se převlékli do masek čarodějnic,duchů, koster.. a s patřičným rámusem jsme se vydali na cestu po naší škole, strašidelně jsme pozdravili naše spolužáky z ostatních tříd, paní ředitelku a ostatní zaměstnance. Ve strašidelně vyzdobené třídě jsme pak plnili různé úkoly, hledali jsme rozstříhané části postav patřících k Halloweenu ke kterým jsme museli najít název v AJ a ČJ, při skládání celého obrázku se někteří z nás pořádně zapotili, naučili jsme se strašidelnou písničku, a museli jsme splnit dané úkoly za které jsme byli odměněni sladkostmi. Umíme se v AJ představit i jako strašidla. Hodina rychle utekla a my se těšíme na strašení ve tmě při blikajících světlech v dalším roce.
Žáci VII.B + p.uč. Chlebková
Share |
Zpět