Poděkování Nadačnímu fondu VÍTKOVICE STEEL

09.05.2017 21:50

Na konci roku 2016 naše škola obdržela dobrou zprávu, že máme schválený projekt s názvem Interaktivní výuka žáků s autismem, který vyhlásil Nadační fond VÍTKOVICE STEEL. Naše škola dostala finanční příspěvek z tohoto projektu v částce 250 000,- Kč na vybavení dvou tříd didaktickou technikou – interaktivní tabulí, počítačovým vybavením. Vzhledem k tomu, že se jedná v obou třídách o žáky s poruchou autistického spektra, kteří potřebují individuální podmínky ke vzdělávání, specifické postupy ve výuce, kdy se jedná převážně o strukturovanou výuku – TEACCH PROGRAM. Vytvořili jsme v těchto třídách technické zázemí – oddělené boxy pro strukturovanou výuku. Zde pár fotografií z projektu.

Zpracovala: Mgr. et Mgr. Miroslava Červenková, zástupce ředitele

Share |
Zpět