Projektový den "Naše město" spojený se dnem otevřených dveří.

30.03.2017 18:50

Když se někde narodíme, je to naše rodné místo. Když tam strávíme alespoň část života, je to naše rodné město.

"Naše město" bylo tématem projektového dne 29. března.

Tím, že zde žijeme, něco o městě víme. Ale nemůžeme vědět vše. Postupně během života získáváme další a další informace. A tak náš projektový den zaplnil některé skuliny vědomostí, které vyplněny nebyly. Foto zde

Zjišťovali a ukládali jsme do paměti poznatky z historie města, současného dění, místopisu, poznávali významné osobnosti, sledovali růst i pokles počtu obyvatelstva v průběhu několika desetiletí a také prošli krásná a příjemná místa ve městě.

Zjistili jsme, že to "Naše město" je městem pro příjemné a všestranné žití.

L.Babjaková

 

Share |
Zpět