Vernisáž výtvarné soutěže O pohár čeladenské ovečky 2019

13.03.2019 07:50
Dne 8.3. proběhla vernisáž VI. ročníku  výtvarné soutěže  „O pohár čeladenské ovečky“ na téma „Kostely, kostelíky a kapličky v Beskydech“ na Základní škole  Čeladná.
Naši žáci se této soutěže zúčastňují od jejího prvního ročníku.  Letos byli opět  úspěšní. Náš žák 9. ročníku získal  1. místo a zvláštní cenu akademického malíře Kurečky, který vybral jeho práci jako nejlepší. Ohodnoceny byly i kolektivy žáků naší školy za  2D a 3D práce.  Celá akce se nesla ve velmi srdečném a přátelském ovzduší, žáci obdrželi kreslicí potřeby, dárky a na závěr akce si mohli protáhnout svá těla v různých atraktivních tělovýchovných činnostech. Budeme očekávat a těšit se, s jakým regionálním a originálním tématem nás „Čeladenská ovečka“ překvapí v příštím roce. 
Žákům děkujeme za účast a základní škole Čeladná za perfektní organizaci a krásně strávené dopoledne.
 
L. Babjaková
 
 
Fotografie umístěné na portálu ZŠ Čelandná. Foto zde.
Share |
Zpět