Zápis do 1. ročníku...

03.03.2010 22:05
Ve dnech 2.2. a 3.2. proběhl na naší škole zápis do 1. ročníku všech vzdělávacích programů. U zápisu se probojovávalo úkoly 11 dětí, předškoláci z naší mateřské školy, ale také z jiných částí města Frýdku- Místku a z přilehlých vesnic. Upoutat chvilkovou pozornost některých dětí byla nelehkým úkolem pro speciální pedagogy, kteří s dětmi pracovali. Odměnou za splněné úkoly byly výrobky žáků, 

  které pro tento účel vyrobili se svými pedagogy a pamětní list na zápis. Z 11 dětí půjde od září do školy 5 a pro 6 dětí požádali rodiče o odklad. 2 žáci se budou vzdělávat v Základní škole praktické a 3 žáci v Základní škole speciální. Průběh zápisu shlédla za zřizovatele paní Čajánková, která je také členkou Školské rady na naší škole. 

Mgr. Iveta Chlebková - zástupce ředitelky školy 

Share |
Zpět