Zimní Olympiáda - Morávka

07.02.2016 17:20

Již po několikáté se naši žáci zúčastnili Zimní Olympiády na Morávce. Akce se uskutečnila během celého víkendu. V pátek jsme dorazili na místo, ubytovali se, prošli okolí a večer si pochutnali na skvělé večeři. Po večeři se všichni účastníci pobavili na krátké diskotéce. V sobotu vzplál olympijský oheň a odstartoval závod v běhu na lyžích, kterého se zúčastnili také kamarádi ze Slovenska a Polska. Odpoledne jsme stáli na startu štafetového běhu, kde jsme se umístili na skvělém 4. místě. Večer nás čekalo vyhodnocení a pořádná diskotéka. V neděli jsme se rozjeli zpět domů, plní úžasných zážitků. Velké díky patří všem pořadatelům, kteří pro nás připravili nezapomenutelný víkend.

Naši žáci se umístili na výborných místech:

V běhu na lyžích se na 21. místě umístila Kamilka Imričková, na 14. místě Davča Senčík a na 7. místě Jirka Velička (ze 43 účastníků). Ve štafetovém běhu jsme skončili na 4. místě z 12 družstev.

Foto zde.

Share |
Zpět