Zimní sportovní hry na Morávce

02.03.2023 20:40

Ve dnech 17.2. - 19.2.2023 se čtyři naši žáci ze speciálních tříd zúčastnili Zimních sportovních her. Akci pořádalo Handicap centrum  Škola života ve Frýdku- Místku. Olympiáda i s mezinárodní účastí proběhla v malebné obci Morávka. Bohužel nám počasí příliš nepřálo a vyšší teploty roztály sníh, na kterém měly probíhat běžecké disciplíny.  Úvod  her všichni sportovci zahájili slavnostním nástupem a zapálením olympijského ohně. Pořadatelé si pro závodníky her připravili náhradní soutěžní program. V budově penzionu pak na závodníky čekal běh spojený s plněním úkolů ale i oblíbená  střelba ze vzduchovky, hod míčem na cíl a další disciplíny. Naši žáci předvedli skvělé výkony, za které jim patří velká pochvala. Díky Timonu Zemánkovi naše škola dosáhla i na stupně vítězů, neboť se umístil na 3. místě v kategorii jednotlivců, což bylo v takové konkurenci obrovským úspěchem. Všichni závodníci obdrželi účastnický list, drobnou cenu a medaili. Společně jsme si celý pobyt moc užili a těšíme se na další ročník.

Mgr. Blanka Žídková, Mgr. Lenka Závorková

Foto zde.

 

Share |
Zpět